TR | EN
Mass Mühendislik

Bizler Mühendislik Kahramanlarıyız

MASS Mühendislik; müşterilerinin gereksinimlerine, proje öncesi keşif çalışmalarından başlayarak, ürün seçimi, kurulum ve proje tamamlanma süreçlerinin tamamında yanıt vermektedir.

MASS Mühendislik; proje, danışmanlık ve uygulama taahhüt hizmetlerinin yanı sıra, satış, satış sonrası destek ve servis hizmetleriyle de müşterilerine komple çözümler sunmaktadır.

Misyonumuz
İlkelerimizden taviz vermeden, hizmet çevremizden ve insan kaynağımızdan aldığımız ilhamla işletmemize sürekli değer kazandırmak ve müşterilerimize talep ettikleri hizmeti sağlamaktır.

Vizyonumuz
Müşteri memnuniyetini esas alarak, kurumsallığı ve kalitesi ile tercih edilen, sektörde referans gösterilebilen bir marka olarak devam edebilmektir.

Mass Mühendislik
1

YENİLİKLER OLUŞTURUYORUZ

Klasik bir çalışma mekanizmasından ziyade, fonksiyonel ama aynı zamanda keyifli bir konsept hedefi ile yenilikçi servislerimizi oluşturuyoruz.

2

GELECEĞE BAKIYORUZ

Geleceğin dünyasında otonom sistemlerle entegreli fikirler ile geniş potansiyeller açıp, bu potansiyelleri değerlendirmek için çalışıyoruz.

3

ÇÖZÜMLER ÜRETİYORUZ

İş gereklilikleri ile birlikte evrimleşen, ayarlanabilir, kullanmakta olduğunuz teknolojiyi anlayan ve bunlarla birlikte çalışan çözümler üretiyoruz.

Bizi Arayın
(0549) 510 62 77
Bize Yazın
info@massmuhendislik.com
Mira Tower Tatlı Su Mah. Şenol Güneş Bulvarı No:2/A K:7 D:36 Ümraniye / İstanbul